V pátek 5.6. naši prvňáčci složili v městské knihovně slib a poté byli pasováni paní knihovnicí a papouškem na čtenáře - rytíře Řádu krásného slova📚📖🦜.
Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
AktualityPasování prvňáčků na čtenáře
V pátek 5.6. naši prvňáčci složili v městské knihovně slib a poté byli pasováni paní knihovnicí a papouškem na čtenáře - rytíře Řádu krásného slova📚📖🦜.