V pátek 19. června se čtvrťáci vydali do herničky v pivovaru na přespávačku, kterou jim umožnil tatínek spolužačky Karličky. Užili si pořádnou legraci - vydováděli se na trampolínách a skluzavkách, zahráli si turnaj v piškvorkách a nakonec si udělali domácí kino. Děkujeme panu Pálkovi a paní Lejbové za uspořádání skvělé akce a za výbornou večeři.