Děti z 2.A si udělaly pěkné dopoledne. Společně jsme navštívili naši spolužačku Emičku, která nás pozvala, ať se přijdeme podívat na králíčky. Děti byly nadšené. Kromě králíčků jsme pozorovali želvu a pohráli si na zahradě. Děkujeme za pozvání.
Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
AktualityDopoledne 2. A se zvířátky
Děti z 2.A si udělaly pěkné dopoledne. Společně jsme navštívili naši spolužačku Emičku, která nás pozvala, ať se přijdeme podívat na králíčky. Děti byly nadšené. Kromě králíčků jsme pozorovali želvu a pohráli si na zahradě. Děkujeme za pozvání.