V pondělí děti z 2. A oslavily Den vody. Oblékli jsme se do modra a dopoledne jsme měli plné aktivit na téma "Kapka vody". Děti zjistily, jak je voda důležitá pro život a proč je nutné s ní šetřit. Seznámily se s koloběhem vody a společným pokusem zjistily, kolik vody proteče za 1 minutu. Venku jsme si zasadili řeřichu a nyní o ni budeme pečovat a sledovat, jak roste, protože bez vody není život.