Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.


Dnes jsme se vydali brzo ráno na výlet do Olomouce. Cestu vlakem, přestupy jsme zvládli po ránu skvěle i plno škol na nádraží. Šli jsme první ke Katedrále sv. Václava, kde se děti mohly podívat i dovnitř. Poté se nám poštěstilo navštívit i kostel Panny Marie Sněžné, kde nás pan průvodce vzal i do zá…
Pokračování článkuObě oddělení ŠD se loučila se školním rokem, děti si losovaly tombolu, ve které každý něco vyhrál. Poté nás navštívila Erika Rutar Černá a děti naučila letní taneční choreografii, při které si užily spoustu legrace. Také jim předala drobné dárečky. Po tančení nás čekalo pestré občerstvení a nanuky.
Pokračování článkuVe středu 24. června vyrazili čtvrťáci na vycházku k Hážovické studánce. Po cestě nahrávali na tabletech hlasy pěvců žijících v okolí Rožnova. Nahráli jsme pěnkavu obecnou, pěnici černohlavou, červenku obecnou, sýkoru modřinku, strnada polního.
Pokračování článkuV pondělí 22. června se čtvrťáci naposledy vydali na dopravní hřiště do Valašského Meziříčí. Minule pršelo, takže žáky čekal pouze test. Tentokrát si to pořádně vynahradili na kolech i čtyřkolkách.
Pokračování článku