Velikonoce jsou za rohem a jarní nálada je tady. A co se nestalo!
Přikutálelo se k nám veliké bílé vajíčko, tak jsme si s ním pohráli maličko.
Děti 4. a 5. třídy tvořily pomocí šablon a tupování za použití akrylových barev velikonoční kraslici v barvách valašského modrotisku. Ta doputovala na rožnovské náměstí, aby lidem zpříjemnila spolu s ostatními kraslicemi z rožnovských MŠ a ZŠ svátky jara. 🍀🌷☀️