V úterý 9. června se i přes nepříznivou předpověď počasí sešli žáci, rodiče, prarodiče, zaměstnanci a podporovatelé školy na zahradní slavnosti. Po úvodním slově paní ředitelky slavnost zahájili svým energickým vystoupením šermíři trénující v naší tělocvičně. Děti si poté vyzkoušely zábavné hry na několika stanovištích, avšak brzy nás všechny zahnal déšť do školy. Nenechali jsme se však odradit. Paní kuchařky nás obsloužily i ve školní jídelně (snědly se všechny párky i porce hranolek) a pan učitel Libor s paní učitelkou Ivou připravili náhradní program pro děti v tělocvičně. Děkujeme všem zúčastněným za vytvoření příjemné atmosféry.