Děti ze ŠD 2.odd vynesly Morenu do Bečvy při básničce "zimo zimo táhni pryč". Po cestě jsme se podivali na náš Velikonočně nazdobený strom a na naše Velikonoční vajíčko na náměstí.
AktualityVynášení Moreny v 2. oddělení ŠD
Děti ze ŠD 2.odd vynesly Morenu do Bečvy při básničce "zimo zimo táhni pryč". Po cestě jsme se podivali na náš Velikonočně nazdobený strom a na naše Velikonoční vajíčko na náměstí.