Děti 3. třídy si užily pohodové chvíle za krásného slunečného dne v obklopení přírody, fajn lidí, zvířátek a vytvořily si plstěný výrobek z vlny a opekly si špekáčky. Všichni si to místo zamilovali. Jejich nový psí kamarád je provázel celým dopolednem a kdo byl odvážný, sedl si i na koníka. Také nechybělo letní osvěžení v ledové tůňce a našli jsme i křišťálově čistou studánku. Tak zase někdy příště.