V pondělí 15. 6. si prvňáčci pod vedením pana trenéra Bači vyzkoušeli na odpališti základy golfu. Výkony dětí byly skvělé😍👍. Užili jsme si báječné sportovní dopoledne a posíláme tak veliké díky panu Bačovi a paní Hrabalové, kteří se o nás vzorně starali ☀️