Prvňáčci dnes "hodili školu za hlavu" a celé dopoledne si užívali na Festivalu skákacích hradů ve sportovní hale u nás v Rožnově. Než odcházeli zpět do školy, domlouvali se, že jsou tak unavení, že budou po obědě v družině spinkat. 😄
Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
AktualityPrvňáčci na Festivalu skákacích hradů
Prvňáčci dnes "hodili školu za hlavu" a celé dopoledne si užívali na Festivalu skákacích hradů ve sportovní hale u nás v Rožnově. Než odcházeli zpět do školy, domlouvali se, že jsou tak unavení, že budou po obědě v družině spinkat. 😄