Žáci 4. ročníku se v pondělí 1. června vydali na dopravní hřiště ve Valašském Meziříčí. Protože vydatně pršelo, jízdní kola žáci nechali v garáži a vrhli se na řešení závěrečných testů. Všech 17 žáků závěrečný test zvládlo a získalo průkaz cyklisty. Děti si také vyzkoušely brýle simulující změněné vnímání vlivem návykových látek.