V pondělí 22. června se čtvrťáci naposledy vydali na dopravní hřiště do Valašského Meziříčí. Minule pršelo, takže žáky čekal pouze test. Tentokrát si to pořádně vynahradili na kolech i čtyřkolkách.
AktualityDopravní hřiště
V pondělí 22. června se čtvrťáci naposledy vydali na dopravní hřiště do Valašského Meziříčí. Minule pršelo, takže žáky čekal pouze test. Tentokrát si to pořádně vynahradili na kolech i čtyřkolkách.