Aspoň trochu jsme si ve 2. A užili Den dětí. Děti si připily nealkoholickým šampusem, osvěžily se nanukem a poté následovala volná zábava a tanec.
AktualityDen dětí v 2. A
Aspoň trochu jsme si ve 2. A užili Den dětí. Děti si připily nealkoholickým šampusem, osvěžily se nanukem a poté následovala volná zábava a tanec.