Den dětí v 1. třídě ❤️ jsme si všichni užili s plnou parádou. Dopoledne plnili prvňáčci v prostorách školní zahrady úkoly vědomostně-zábavné hry, poté jsme se přesunuli do třídy, kde je čekala další hra a drobný dáreček. Na závěr tohoto slavnostního dne jsme byli pozváni rodiči Šimonka Horuta do jejich restaurace Poezie, kde jsme všichni dostali opravdu bohaté a výborné pohoštění. Mockrát manželům Horutovým děkujeme, bylo to skvělé a děti si kromě plných bříšek odnesly plno zážitků a legrace👍❤️.